Tesařské práce

Dodáme a namontujeme tesařské konstrukce klasickým způsobem (vazba resp. krov)  nebo zajistíme zhotovení s použitím sbíjených příhradových vazníků z impregnovaného řeziva (vazníky pouze na pobočce v Olomouci). Při rekonstrukci po prohlídce a posouzení stavu nedoporučujeme provádět impregnaci stávající nosné konstrukce – hrozí riziko poškození střešní folie – degradace po impregnaci tzn. snížení účinnosti funkce folie. Impregnace vydrží jen krátkou dobu a v západních zemích již od ní absolutně ustoupili.

Není to jen o tom, že Vám dodáme řezivo a zhotovíme vazbu. Je to především o dodávce kvalitního materiálu (dlouhodobé zkušenosti s dodavatelem, z pohledu a zkušenosti řemeslníků máme dlouholetou spolupráci  prověřeného dodavatele (pilu). Vše a vždy si necháváme řezivo dodat přímo na „vaši“ zakázku.

Zajistíme projekt a realizaci vč. statického posouzení na sbíjené příhradové vazníky (pouze na pobočce Olomouc).

Také můžete mít střechu v projektu ze sbíjených vazníků a přitom můžeme využít i prostoru na bungalovem v podobě odkládacího prostoru, postačí jen malá změna, místo vazníkových kleštin použít kleštiny  zajišťující zátěž min. 1,5 kN/m2. Dá se také změnit projekt z vazníků na klasický krov či naopak.

Zpět do obchodu