O nás

Je to sice několik odstavců, ale jistě stojí za přečtení…… Nabídek a firem je mnoho a nevíte jak a koho vybrat ? Snad pár slov níže Vám napomůže…

Jsme větší parta tesařů, pokrývačů a klempířů a rádi bychom Vám pomocí tohoto webu představili naši řemeslnou práci.

Jde nám především o poctivé řemeslo, tak jako bývalo „kdysi“. V dnešní době je plno firem, které se zaměřují na to, jak nejrychleji a nejpohodlněji „vydělat peníze“. Jdeme jinou cestou… my tu práci chceme a chceme ji i za 30 let s tou nejlepší pověstí. Jsme spolehliví a pečliví řemeslníci, nejsme firma s ručením omezeným, my ručíme za svou práci vlastními jmény. Chcete mít záruku minimálně 5 let na práci? 30 až 50 let na materiál ? Samozřejmě! Máte ji. Na rozdíl od jiných se toho nebojíme. 🙂

Také už jen z tohoto jediného důvodu se Vám budeme od počátku věnovat s maximálním úsilím komunikace, odborného poradenství a doporučeními. Rádi Vám zdarma provedeme zaměření střechy, zhotovení rozpočtudle projektu a nabídneme cenovou nabídku i v mnoha dalších variantách. Nebudete k nám ničím zavázáni a rozhodnutí je jen na vás.

Dle Vámi vybrané varianty Vám zhotovíme přesný položkový rozpočet – samozřejmě kompletní, tak jak má být a vypadat. Často se setkáváme s dotazy zákazníků, kteří si nechali zhotovit střechu jinde a později nás kontaktovali s požadavkem, zda je normální, že jim chtějí účtovat za zakázku další peníze, že něco „prý“ nebylo v rozpočtu. Ano, dnes je to normální a my se s tímto jednáním absolutně neztotožňujeme. Především nás těší, když zhotovíme zakázku někde na vesnici a během roku tam na doporučení realizujeme min. další dvě zakázky.

Musíme jít s dobou a z důvodů požadavků některých výběrových řízeních jsme se od roku 2013 se stali držiteli certifikátu řízení jakosti kvality „ISO 9001:2009″ , také jsme získali značku “KVALITNÍ FIRMA – certifikace firem na základě spokojenosti zákazníka” – získanou nezávislou organizací APC Asociace pro certifikaci a.s., která uděluje tuto značku pouze na základě zpětného ověření u zákazníků.

Díky růstu firmy Vás dnes již rádi uvítáme ve skromných dvou našich kancelářích: Horní lán 1196/9 v Olomouci a také na Masarykovém náměstí 226 v Přelouči, okr. Pardubice, kde máme vystaveno spoustu vzorků krytin vč. fotografií s ukázkami našich realizací. Také rádi přijede až k Vám domů.

Vzhledem k mnoha již zhotoveným zakázkám jsme schopni pro ukázku a vaši nejlepší představu např. o vzhledu střešní krytiny odkázat na střechu ve vašem regionu, kterou jsme v posledních několika letech zhotovili.

Na našich webových stránkách si také můžete zadat poptávku, kdy se vám ozveme a dohodneme si termín schůzky.

Vzhledem k tomu, že často a pravidelně navštěvujeme různá školení např. výrobců střešních krytin resp. střešních oken, rádi vám doporučíme co zcela určitě ve skladbě střechy použít a kde můžeme najít případnou úsporu pro získání finančního prostoru na doporučení „lepšího“ doplňku apod.

Zhotovíme pro Vás také nabídku nových trendů a poradíme Vám, jak získat slevy na novinky, které jsou na trhu se střešními materiály.

Zpět do obchodu